2018 Yeni Kasa Hyundai Accent MK5 Özellikleri

Hyundai, orta segment sedan sınıfındaki güçlü ve çok tutulan modelini, yenilenen tasarım ve geliştirilen özellikleri ile kullanıcıların beğenisine sundu. 2018 Yeni Kasa Hyundai Accent modeli tanıtımında Güney Koreli otomotiv firması bu yenilen modeller ilgili oldukça iddialı açıklamalarda bulundular. sifiraracal.com internet sitesinde daha ayrıntılı bir şekilde incelemesini yapabileceğiniz Hyundai Accent MK5 Tasarım açısından oldukça farklı bir çizgiye getirilen, boyut olarak ise daha önceki versiyona göre daha büyük gövdeye sahip olup daha spor bir görünüm yansıtmaktadır.

Gerçekleştirilen donanımsal farklılıklarla daha konforlu ve spor bir yapıya bürünen otomobilin 2018 satış fiyatı ise 66.900 TL’den başlayıp 98.900 TL’ye kadar özellikleri ve donanımına göre değişiklik göstermektedir. Ülkemizde meydana gelen döviz artışı sebebi ile fiyatlarda artık görülmesi muhtemeldir. Sifiraracal sitesinden elde edinilen bilgilere göre yeni 2018 Hyundai Accent  yakıt tüketimi ise turbo dizel modellerinde şehir içi (4,6), şehir dışı (3,8), ortalama(4,1) /105,km turbo benzinli modellerinde ise şehir içi (6,0), şehir dışı (5,1), ortalama(5,6) /125,km olacağı ön görülmektedir.

2018 Yeni Kasa Hyundai Accent MK5 Yenilikleri

Tasarımsal değişikliklere baktığımızda daha spor ve kendini gösteren bir modele dönüştüğünü görebiliriz. Daha büyük ızgara, yeni mercekli ultra farlar, sportif ön tampon,  elektrikli yan aynalar, yeni arka stoplar, yeni arka tampon gibi yenilikler bu aracı daha büyük ve ihtişamlı bir görünüme kavuşturmuş durumdadır. Ebatlara baktığımız zaman bu değişimi zaten görebilmekteyiz. Bir önceki modeline göre 2018 yeni kasa Hyundai Accent 17 mm uzamış, 29 mm genişlemiş ve 7 mm daha yere yaklaşarak tutuş arttırılmıştır. Buda arabaya komple bir hava katmıştır. Ayrıca aks aralığı da 10 mm artırılarak diz mesafesinin daha rahat olmasına imkân sağlanmıştır. Sıfır araç almak isteyen için 2018 Yeni Kasa Hyundai Accent MK5 Yenilikleri bu şekilde sıralayabiliriz.

2018 Yeni Kasa Hyundai Accent MK5 Donanımları

Yeni nesil Hyundai Accent, 9 farklı tip kaporta ve 3 farklı iç mekân seçeneği ile satışa sunulmuştur. 15 inçlik standart jantlarla gelen araca 185/65 R15 ebatlı lastikler ile beraber sunulmaktadır. bununla birlikte araçta Apple CarPlay ve Android Auto destekli 7 inçlik tam donanımlı multi medya ekranı, şarj imkânı tanıyan usb girişi, anahtarsız çalıştırma, gözlük saklama alanı, usb ve aux girişi, iklimsel otomatik klima gibi özelliklerin yanı sıra güvenlikte ABS, ESC, lastik basınç sensörü, yokuş kalkış desteği, 6 hava yastığı, geri görüş kamerası gibi donanımlar ile kendi segmentinin en donanımlı araçlarından biri olmuş durumdadır.

2018 Yeni Kasa Hyundai Accent MK5 Donanımları bu şekilde sıralamak mümkündür. Sıfır araç almak isteyen için bu model ve daha birçok marka ve model arabaların inceleme ve karşılaştırmalarını www.sifiraracal.com internet sitesi üzerinden rahatlıkla görebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir