CİTROËN C4’ÜNÜZ AŞKA GELDİ… FİYATLAR İNDİ…! 5500 YTL’YE VARAN İNDİRİMLER SİZİ BEKLİYOR…!

Sıcak ve keyifli yaz günleri, Citroën C4’lerdeki eşsiz indirimle daha da keyifli hale gelecek…

Kısa bir süre için geçerli olacak “C4 Yaz İndirimi” kampanyası tüketicilere büyük avantaj sağlıyor.

Citroën C4’lerin 1.6 motor serisinde uygulanacak 5500 YTL’ye varan büyük indirimler tüketicilerin yazı daha da keyifli geçirmelerini sağlayacak.

Baylas yetkilileri yaptıkları açıklamada, “ Yeni başlayan yaz döneminde araç almak isteyen müşterilerimizin gerçek ihtiyaçlarını karşılamak, C4 ile tanışmalarını kolaylaştırmak ve en önemlisi C4’ün üstün özelliklerinden bu yaz döneminde yararlanmalarını sağlamak için böyle bir kampanya başlattık.” dediler.

Bu eşsiz indirimden yararlanmak için tek yapmanız gereken, size en yakın yetkili Citroën bayilerini ziyaret etmek…

Citroën’in yeni prestij noktası Bağdat Caddesi’nde açıldı

Citroën Türkiye distribütörü Baylas bünyesinde faaliyet gösteren Filomobil, İstanbul Bağdat Caddesi’ndeki yeni showroomunu hizmete açtı. 11 Şubat Cumartesi günü gerçekleşen açılış törenine manken Ece Gürsel ile Esra Eron gösterileriyle renk kattı. Filomobil, yeni showroomunda sadece Citroën kullanıcıları ve meraklılarına değil tüm otomobilseverlere yönelik çalışmalar gerçekleştirmeyi planlıyor.

Teknolojik altyapı ile servis danışmanına canlı bağlantı
Yeni showroom, Kalamış Fener Caddesi üzerinde Bağdat Caddesi’nin gidiş ve geliş güzergahını birlikte yakalayan bir noktada 250 m² alan üzerinde yer alıyor. Filomobil tecrübesi ile işletilecek olan showroom güçlü bir teknolojik altyapıya sahip. Kablosuz Internet bağlantısı sayesinde web cam aracılığıyla doğrudan servis danışmanına bağlanmak ve araçlar hakkında online bilgi almak olanağı bulunuyor.

“Citroën için bir prestij noktası…”
Filomobil Genel Müdürü Eray Emek, açılışta yaptığı konuşmada Bağdat caddesinin lojistik önemine değinerek, Paris için Champs Elysées ne anlam ifade ediyorsa Bağdat Caddes’nin de İstanbul için daha da fazlasını taşıdığının altına çizdi. Emek, yeni showroom’un düzenli sürdürülecek aktiviteler ile tüm otomobil severlerin sık ziyaret ettikleri bir mekan olması için gayret sarfedeceklerini söyledi.

“Citroën Türkiye öncülüğünü güçlendiriyor”
Citroën Türkiye Genel Müdürü Bora Koçak, Citroën’in Türkiye pazarındaki gücü ve önemini her geçen gün artırdığına dikkat çekerken, temel yaklaşımlarının sadece satış değil, satış ve satış sonrası hizmetlerde de farklılaşmak olduğunu söyledi. Bu doğrultuda yeni showroom’un konumu, teknolojik altyapısı ve işletme farklılığıyla Citroën ailesi içinde önemli bir halka olduğunu ifade eden Koçak, 2006 yılında Citoren Türkiye’nin güçlü adımlarla büyümeye devam edeceği bir yıl olacağının altını çizdi.

Citroën Türkiye İrtibat Bürosu Direktörü Philippe Blanc, Bayraktar Holding Onursal Başkanı Hüseyin Bayraktar, Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Bayraktar, Otomotiv Ticaret Grubu Başkanı Sami Nacaroğlu, Koçak da açılışta hazır bulundular.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir