Dacia Duster 2018 Model

2018 model Dacia Duster tanıtılıyor. Dacia severlerin artık uzun beklemelerden kurtulacağı da Dacia tarafından açıklanmıştır. Dacia’ nın SUV modeli oldukça beğenilmiştir. Hem fiyat hem de görünüşü ile SUV severlerin en fazla tercih ettikleri modeller arasında Dacia’ da yer almıştır. Dacia 2018 yılında yeni SUV modeli ile taşıt severlerin karşısına bir kere daha çıkar.

Dacia’ nın yeni aracı olan Duster’ ın sergisinin Frankurt Otomobil Fuarı’ nda yapılacağı planlanmıştır. Ancak ilerlemelerdeki hız nedeni ile artık Dacia severlerin o kadar beklemesine gerek kalmamıştır. Deneme sürüşünde gözlemleme fırsatı bulduğumuz Dacia Duster’ ın 22 Haziran 2018 günü tanıtılacağı açıklanmıştır.

Dacia Duster Özellikleri

Dacia 5 koltuklu ve 7 koltuklu Duster modelleri ile otomobil sevenleri heyecanlı bir bekleyiş içerisine sokmuştur. Frankurt Otomobil Fuarı’ nda açıklanacağı belirtilen modellerin tanıtımı daha erken yapılacaktır. Ancak yapılan tanıtımda sadece 5 koltuklu Dacia Duster modeli tanıtılacaktır. 7 koltuklu model ise daha sonraki bir dönemde insanların karşısına çıkarılacaktır.

Dacia Duster ile ilgili bilgilere sıfır araç al sitesinden sahip olabilirsiniz. Sitemiz tüm sıfır araç modellerinde oldukça kolay bilgi edinmenize yardımcı olur. Üstelik fiyatlar konusunda da istediğiniz yardım sitemiz aracılığı ile size sunulur. Araçların karşılaştırılması konusunda da sıfır araç sitesinden yardım alabilirsiniz. Araçları karşılaştırmak hangisine karar vermenizi kolaylaştıran bir durumdur. Bunun için de sitemizin olanaklarından yararlanabilirsiniz.

Dacia Duster ve Renault – Nissan Karşılaştırması

Dacia Duster’ ın test sürüşünden elde edilen görüntüler kaydedildiğinde araçla ilgili yeterli bilgiye ulaşmak da olanaklı bir hale gelmiştir. Dacia Duster’ ın görüntülerini inceleyerek; araçta büyük değişikliklerin olmadığını söylemek olanaklıdır. Sifiraracal sitesinden yapılan incelemeler ile farklı modeller ile Dacia Duster karşılaştırması yapmak da olanaklıdır.

Dacia Duster modelinde Renault – Nissan CMF platformunun kullanılacağı söylentileri gittikçe artış gösterir. Bu durum karşılaştırıldığında, CMF platformun Dacia Duster için fazla pahalı olacağı tespit edilir. Duster, SUV modelleri içerisinde oldukça uygun fiyatlı olan bir modeldir. Bu durum da pahalı CMF platformunun kullanımına engel olur. Çünkü Duster piyasanın en ucuz SUV modeli olarak adını duyurmuştur. Bu şekilde pahalı platformların kullanımı ürünlerin fiyat algısını değiştirir. Bu durum da ürün devamlılığı açısından istenilen bir durum değildir.

Dacia Duster Piyasaya Çıkma Tarihi

5 koltuklu ve de 7 koltuklu Dacia modelleri farklı tarihlerde yollarda kendini gösterecektir. İlk önce kısa modelli Dacia Duster modeli ile insanlar karşılaşacak. Kısa sürede otomobil sevenlerden tam not alması planlanan aracı; uzun model takip edecektir. 2018 yılının sonuna doğru piyasaya çıkması beklenilen 7 koltuklu model ile de geniş araç tutkunları ve SUV model tercih edenler, beklediği araca sahip olacaktır. Siz de sifiraracal.com ile arzu ettiğiniz model bilgisine sahip olabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir