Dilsiz Uşak Nedir?

Dilsiz uşak mobilya sektöründe oldukça sık üretilen ve kullanılan bir ürün olup sizlere dilsiz uşak modellerini ekonomik fiyatlar ile sunmaktayız.

Dilsiz Uşak İsmi Nereden Gelmektedir?

Dilsiz uşak sürekli ayakta durduğu ve eşyaları taşıdığı için ürüne bu isim verilmiştir. Dilsiz uşaklar hizmet amacı ile üretilen ve özellikle ofis ve evlerde takım elbise, ceket gibi kıyafetlerin asılmasını sağlayan pratik bir üründür.

Dilsiz Uşak Nasıl Bir Üründür?

Dilsiz uşak bir tür askı olup boyu asılacak eşyaların uzunluğuna göre ayarlanırken yine genişliği de palto ve ceketlerin omuz genişliklerine göre ayarlanmaktadır. Bu ihtiyaçlar göz önünde bulundurularak dilsiz uşak seçilmesi gerekmektedir.Dilsiz uşak üzerinde bulunan elbise askısı elbise ve pantolonların kırışmadan asılması için kullanılmakta, aynı zamanda daha kısa askılar kravat asmak için kullanılmaktadır.

Dilsiz Uşak Hangi Materyallerden Üretilir?

Dilsiz uşaklar pek çok materyalden üretilebilmektedir. Dilsiz uşaklar genellikle metal, ahşap ve plastik gibi materyallerden üretilmektedir. Bu materyallerden en çok ahşap dilsiz uşak tercih edilmektedir ve ahşabın tercih edilme nedeni ise evin mobilyaları ile daha kolay bir şekilde uyum sağlamasıdır.

Dilsiz Uşak Modelleri

Pek çok renk ve model ile sunulan dilsiz uşaklardan istediğiniz model ve rengi tercih edebilirsiniz. Bu modeller, kullanım amacınıza göre üretilmektedir. Bu modeller arasında:

  1. İkili Dilsiz Uşak

İkili dilsiz uşak tekli dilsiz uşağa göre daha fazla kullanım alanı imkanı sunan bir modeldir. İkili dilsiz uşakta bir elbise askısı ve bir pantalon askısı karşılıklı olarak yer alır ve ara bölmeler ile daha fazla eşyanın asılabilmesi olanaklı kılınır.

  1. Tekli Dilsiz Uşak

Tekli dilsiz uşakta tek elbise askısı yer alır ve bu elbise askısının aşağısındaki bölmeler ile eşyalar asılır.

  1. Çift Tepe Dilsiz Uşak

Çift tepe dilsiz uşakta iki elbise askısı bölümü bulunur. Bu dilsiz uşak üzerinde yer alan elbise askılarının aşağısında yer alan bölümler ile eşyaların asılması sağlanır.

Bu dilsiz uşak modelleri dışında da sizlere sunduğumuz dilsiz uşak modelleri ile kullanım amacınıza uygun olan dilsiz uşak modeline karar verebilirsiniz.

Kaliteli ve Uzun Ömürlü Parçalar

Sizler için ürettiğimiz dilsiz uşak modelleri kullanım ömrü uzun, kaliteli modellerdir. Böylece aldıktan sonra sizi hayal kırıklığına uğratacak modeller yerine uzun süre size istediğiniz kullanışlılık ile hizmet verecek olan ürünlere ulaşabilirsiniz.

Pek Çok Model ve Materyalde Üretim

Sizlere tek çeşit ve materyalde üretilmiş dilsiz uşak yerine, pek çok modelde ve materyalde dilsiz uşak modeli sunuyoruz. Böylelikle işinize yarayacak ve en çok ihtiyaç duyduğunuz modellere kolayca ulaşım sağlamanızda sizlere yardımcı oluyoruz.

Dilsiz uşak modellerimizin fiyatları hakkında detaylı bilgi almak ve ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak istiyorsanız bizim ile iletişime geçebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Birbirinden Şık Pike Takımları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir