Fiat Kampanyaları

En iyi otomobil firmalarından biri olan fiat, çok sayıda kampanyaya sahiptir. Fiat’ın tüm kampanyalarının detaylarına fiatın fiyat listesi sitesinden ulaşmak mümkündür. Fiatın otomobilleri şüphesiz ki Türkiye’de en çok tercih edilen otomobil firmalarından biridir. Fiatın kaliteli ve ailelere hitap eden araçlarının olması, satın alma sonrası yedek parça temini fiatı diğer firmalar arasında tercih sırasında yükseltmektedir.

Fiat oldukça sık kampanya düzenleyen bir firmadır. Hemen hemen her kategoriden otomobilde kampanyası bulunmaktadır. Fiat otomobilleri oldukça uygun fiyatlı ürünlerdir. Fiat Ducato araçları, Linea araçları, ticari araçları, punto araçlarında kampanyaları bulunmaktadır. Tüm bu araçlar farklı türden araçlardır ve bu otomobil sınıflarının tümünde kampanyalar yaparak fiat, tüm müşterilerine hizmet vermektedir.

Fiat’ın kampanya uyguladığı araçlar

Fiat punto araçlarında mart ayına özel fırsatlar düzenlemektedir. Fiat puntolar 33.730 TL’den başlayan fiyatlarla veya 18.000 TL 18 ay 0 faizli kredi fırsatı sunmaktadır. Puntolar sınırlı sayıdadır. 2013 yılının en çok tercih edilen otomobili fiat lineaydı. 2014 yılında ise yine mart ayında lineada kampanya bulunmaktadır. Bu kampanyada da faizsiz kredi seçeneği bulunmaktadır.

Fiatın diğer kampanyalarından birisi fiat ticari araçlarında bulunmaktadır. Ayrıca doblo türü araçlarda da faizsiz kredili satın alma imkanları bulunmaktadır. Fiorino 29.460, doblo ise 37.010 TL’den başlayan fiyatlarla satılmaktadır. Fiat uyguladığı tüm kampanyaları talebe göz önünde bulundurarak düzenli olarak yenilemektedir.   Sadece mart ayında değil yıl içerisinde diğer aylarda da kampanyalar düzenlenmektedir.

Bir önceki yazımız olan Fiat yedek parça ile kalite ve ucuzluğu yakalayın başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir