Gücümüzün gerçek kaynağı düşlerimizdir…

Mükemmelden daha fazlasını isteyenlere Honda Civic, performansı konfordan ayrı düşünemeyenlere Honda Accord, yerinde duramayanlara Honda Jazz, yaşamın tadını her yönüyle çıkaranlara 4×4 Honda CR-V veya HR-V,hızlı yaşamayı sevenlere Honda S2000, hayallerinden asla vazgeçmeyenlere Yeni Honda City ve yükseklerde dolaşanlara Yeni Honda Legend…Düşleri yaşama geçirmek için sizi bekliyorlar. Monkey Bike’tan Powerboat’a gerçeğe dönüşen Honda hayalleri, Andy Williams’ın unutulmaz şarkısı eşliğinde bir arada… ‘Impossible Dream’ filmini mutlaka izleyin!

Standartlardan kop, yükseklere uzan!


Yeni, yine, yeniden Honda Civic.

Yeni, yine, yeniden Honda Civic Sedan… Honda’nın efsanevi teknolojisinden, eski nesillerin ve tüm rakiplerinin sıradan standartlarını sarsmak için yeniden yaratılmış öncü bir otomobil. Daha güçlü, daha konforlu, daha büyük, daha ekonomik…

Şimdi siz de alışılmıştan uzaklaşın, yeni bir sınıfla yükseklere uzanın.

Civic Hatchback… ile Performansa dokunun, standartları uçurun.

Honda yine mükemmeli hayal etti ve gelmiş geçmiş tüm otomobil nesillerini geride bırakan olağanüstü bir model yarattı. Her ayrıntısıyla sürüş deneyiminin zirvesi Yeni Honda Civic Hatchback…

Fütüristik detaylar, devrim yaratan estetik ve baştan çıkaran performans… Alışkanlıklarınızı unutun, Yeni Honda Civic Hatchback ile standartları uçurun!

Performans

Sportif ve dayanaklı… Kısaca i-VTEC. Honda’nın motordaki uzmanlığını sportif bir otomobilde yaşamaktan daha keyifli ne olabilir? Sürüş rahatlığı, dizelleri kıskandıran yakıt ekonomisi, düşük emisyon değerleri ve benzersiz performans seviyeleriyle bu Honda efsanesini kullanmaya doyamayacaksınız.

Aslında kelimelerin ötesinde sadece sayılar her şeyi özetliyor: Hızlanma 8.9 saniye, yakıt tüketimi 6.6 lt/ 100 km… 1.8 lt yeni tasarım motor, 6 ileri manuel şanzımanı ile performans odaklı sürücülerin beklentilerini üst seviyelere çıkarıyor; üstelik bunu da sessiz ve derinden yapıyor.

Herkesi şaşırtjazz.

Hayat sürprizlerle dolu. Tıpkı Yeni Honda Jazz gibi. Dışardan bakıldığında küçük, içine girildiğinde sizin istediğiniz kadar büyüyebilen özgün ve özel tasarımlı bir otomobil. Yeni Honda Jazz, kısa burun tasarımı, kıvrak hatları ve sevimli duruşuyla yollarda herkesin dikkatini çekiyor. Yan pencerelerin kenarlarının yükseltilmesi çatı çizgisinin alçaltılması Yeni Honda Jazz’a çok sportif bir görünüm kazandırıyor.

Yakıt deposunun otomobilin tam ortasına monte edilmesi hem güvenlik standartlarını yükseltiyor hem de içerde kullanışlı bir alanın yaratılmasını sağlıyor. Honda teknolojisinin bu özel buluşları sayesinde ortaya şehir içinde her yere sığabilen kompakt, estetik ve şaşırtıcı bir otomobil çıkıyor.

Performans
Dünyanın en az yakıt tüketen benzinli otomobili Yeni Honda Jazz’ın kalbini 1.4 lt. hacimli üstün Honda teknolojisinin ürünü olan i-DSI (ikili ve sıralı ateşleme) motor oluşturuyor. SOHC i-DSI tipi motor yakıt tasarrufu ve sağlamlık açısından Honda teknolojisinin ulaştığı en üst nokta. Her bir silindirde bulunan, yüksek yanma kapasitesine sahip karşı karşıya duran iki buji ile ulaşılan ateşleme sayesinde düşük egzos emisyonları ve daha da önemlisi çok düşük yakıt tüketimi sağlanıyor.

Üstelik Yeni Honda Jazz yine bu üstün motor teknolojisi sayesinde her devirde yakıt konusunda çok tutumlu olduğunu kanıtlıyor. Şehir içi trafiğinde hayatınız bu kadar kolaylaşmışken çok az uğradığınız benzin istasyonları sayesinde haliyle keyfiniz ikiyle hatta üçle çarpılıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir