Tofaş Fiat Doblo

Tofaş’ın Bursa’daki fabrikasında imal edilen ve dünyanın birçok ülkesine satılan edilen yeni Fiat Doblo’nun 7 koltuklu ve 120 HP’lik T-Jet motorlu versiyonu, 82. Cenevre Otomobil Fuarı’nda ilk kez görücüye çıkacak. İlk olarak tanıtıldığı günden bu yana 180 bin âdete yakın üretiminin yanı sıra ülkemizde 50 bin âdete yaklaşan müşteri tarafından tercih edilen yeni Fiat Doblo’nun Cenevre’de tanıtılacak modeli, sınıfının turbo şarjlı motora sahip tek modeli olmasından ötürü büyük önem arz ediyor.

Tofaş Fiat Doblo Yılın Aracı

2011 Yılın Ticari Aracı” ödülü dâhil olmak üzere uluslararası birçok ödüle layık görülen ve türk işçi ve mühendislerinin müthiş emeği olan ve de Türkiye de üretilmiş olması ayrıca bir ilgi oluşturmaktadır. Yeni Fiat Doblo’nun 7 koltuklu ve 120 HP’lik motorlu versiyonu, sınıf standartlarını belirleyen konfor, iç mekân ve bagaj hacmi özeliklerinin yanı sıra donanım seviyesiyle de ön plana çıkıyor.Tofaş fiat Doblo Multiair teknolojisine sahip 1.4 litre silindir hacimli, 120 HP güç ve 206 Nm tork üreten benzinli motor, 6 ileri vitesli manuel şanzımanla kombine ediliyor.

Avrupa piyasalarında çok koltuklu otomobil talebinde Tofaş fiat Doblonun en önemli ve konforlu cevaplarından biridir. Tofaş fiat Doblo 7 koltuklu ve T-Jet motorlu modeli, tam kapasiteli sürüşlerde bile hem ekonomik hem de atak bir sürüş performansı vaat ediyor. 16 inç’lik alaşım jantlarıyla şık tasarımı taçlandırılan 7 koltuklu Yeni Tofaş fiat Doblo 1.4 T-Jet, ESP’den MP3 çalarlı müzik sistemine, çift iklimlendirmeli klimadan çok aşamalı hava yastıklarına kadar zengin donanım özellikleriyle de ön plana çıkıyor.

Hayal gibi gelebilir fakat bu arabaya sahip olmak için internette gezinerek araştırma yapabilir ve araçla ilgili birçok olumlu yorumu erişebilirsiniz. Bu araç hakkında ayrıntılı şekilde sunan ve alıcılara oldukça kaliteli hizmet veren birçok internet sitesinden ayrıntılı olarak bilgi edinebilir araç hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Dizel Otomobil Kullanmak İster Misiniz? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir